Garážová vrata

Naše produkty

Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata
Garážová vrata

01. Sekční garážová vrata

Sekční vrata Hörmann se otevírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu  principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Sekční garážová vrata navíc mohou být namontována do libovolného garážového otvoru a poskytují až o 14 cm větší průjezdnou šířku než výklopná vrata. Kromě toho jsou na všech čtyřech stranách optimálně utěsněna trvale elastickým těsněním odolným proti povětrnostním vlivům. Dopřejte si tento komfort.

Garážová vrata

02. Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata Hörmann ​Berry

Nejvíce kupovaná garážová vrata v Evropě = výhodná cena

Garážová vrata

03. Rolovací garážová vrata

Rolovací vrata a vrata Hörmann zajíždějící pod strop se otevírají svisle a v garáži nezabírají téměř žádné místo. Díky svým konstrukčním principům nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Tvar otvoru garáže nehraje při montáži žádnou roli, ať je pravoúhlý, zkosený, se segmentovým nebo kruhovým obloukem.

Garážová vrata

04. Boční garážová vrata

Objevte prostorový zázrak

Boční sekční vrata Hörmann jsou ideálním řešením pro speciální montážní situace:

Na rozdíl od výklopných, sekčních nebo rolovacích vrat se tento druh vratové konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany. To je zvláště výhodné, pokud má strop garáže zůstat volný například pro uložení věcí (surfovacích prken apod.) nebo pokud křídlo vrat nelze ze stavebních důvodů (šikmá střecha, nízký překlad, překážející odpadové trubky) umístit nebo namontovat pod strop.

Vlastimil Svatek
Josefa Bricha 366
391 43 Mladá Vožice

M: 775 252 922

Pobočka Tábor
Jordánská
Tábor

M: 775 252 922

Pobočka střední Čechy
Olbramovice 213
Olbramovice

M: 775 252 922

Garážová vrata